Prodejna v OC Lužiny Dnes: ZAVŘENO

Zásilkovna.cz

Zásilkovna.cz

Od roku 2015 jsme výdejním a podacím místem přepravní služby Zásilkovna.cz 

Co je Zásilkovna?
Jsme přeborníci na posílání a doručování. Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na našem výdejním místě COMFORT LIGHT v OC Lužiny 2. podlaží. S komfortem a péči, kterou si zasloužíte! 

Zapomeňte na zbytečné papírování. Proč ukazovat občanku, když k vyzvednutí potřebujete heslo ze SMS. Pro balíček si pošlete kohokoli, komu věříte.

Na našem výdejním místě Zásilkovny je možné vyzvedávat zboží až z 14 000 eshopů. Zásilky přijímáme každý pracovní den v odpoledních hodinách. Jakmile bude připravena k osobnímu odběru budete informováni SMS s heslem, na které Vám zásilku jednoduše vydáme. 

Platba dobírky je možná pouze hotově, ale připravujeme i platbu kartou! V OC jsou aktuálně k dispozici bankomaty mnoha společností.   

Nejčastěji k nám objednáváte z Notino.cz, Kosmas.cz, MegaKnihy.cz, Pilulka.cz, Lékárna.cz. Iliving.cz, Čerstvákáva.cz a mnoho dalších... 

Pomůžeme Vám s reklamací. Občas se člověk s objednávkou netrefí. Balíček si můžete rozbalit hned při vyzvednutí a případně ho poslat zpět. Náš reklamační asistent vám případně po telefonu poradí!

Nevíte kde se vaše zásilka právě nachází? Sledujte ji přímo na stránkách Zásilkovna.cz, nebo se informujte na infolince +420 216 216 516 (po – pá: 8 –18 hod).

Registrovaní provozovatelé eshopu mohou na naší prodejně balíčky i podávat.

Aktuality

Otevírací doba

Po: 9:00 - 20:00

Út: 9:00 - 20:00

St: 9:00 - 20:00

Čt: 9:00 - 20:00

Pá: 9:00 - 20:00

So: ZAVŘENO

Ne: ZAVŘENO

© ARSYLINE 2019
Upozornění
Zavřít