Provozovna Králův Dvůr Dnes: 9:00 - 17:00

O nás

O společnosti Comfort Light, s.r.o.

Firma Comfort Light, s.r.o. vznikla v první polovině roku 2011. Firma se od svých počátků specializuje zejména na prodej světelných zdrojů, svítidel a autožárovek. Své obchodní aktivity proto zahájila dodnes úspěšnou spoluprací se značkami GE Lighting, GREENLUX a SKOFF a stala se tak jedním z důležitých distributorů a prodejců jejich sortimentu. 

V souladu s rostoucím počtem klientů a jejich požadavků došlo k rozšíření sortimentu o svítidla a elektroinstalační materiál dalších světových i tuzemských značek. V současné době se naše firma zaměřuje zejména na oblast velmi žádaných a atraktivních LED svítidel a světelných zdrojů. 

Našim klientům vycházíme vstříc

Prioritou naší společnosti jsou spokojení klienti, tedy zákazníci a obchodní partneři. Tomu přizpůsobujeme nejen naši nabídku kvalitního zboží, ale i poskytované služby

Našim klientům se snažíme vycházet vstříc, cílem je jejich spokojenost s nabízeným sortimentem i poskytovanými službami, a proto preferujeme individuální přístup k potřebám každého z nich. 

V případě, že si nejste výběrem vhodného osvětlení jisti, rádi Vám poradíme. Klientům poskytujeme odborné poradenství v otázkách výběru svítidel a správného světelného zdroje. Zároveň nabízíme zapůjčení vzorků vybraného zboží, abyste si jej mohli vyzkoušet. 

Našim klientům jsme schopni zajistit elektroinstalace a montáže

Jaké značky Vám nabízíme

Spolupracujeme se značkami NORDLUX, SKYLIGHTING, EGLO, ABB, PAULMANN, FARO, ENERGIZER, TESLA BATERIES, SOLIGHT, EMOS a samozřejmě s již zmiňovanými GREENLUX, GE Lighting a SKOFF. V brzké době bude sortiment rozšířen o značky GLOBO Lighting a unikátní systém inteligentních svítidel a příslušenství PHILIPS Hue.

Náš sortiment doplňujeme a rozšiřujeme podle potřeb a požadavků zákazníků. Pokud máte zájem o produkty značek, které jste v naší nabídce nenašli, jsme je i přesto schopni dodat.

Aktuality

Otevírací doba

Po: 9:00 - 17:00

Út: 9:00 - 17:00

St: 9:00 - 17:00

Čt: 9:00 - 17:00

Pá: 9:00 - 17:00

So: ZAVŘENO

Ne: ZAVŘENO

© ARSYLINE 2021
Upozornění
Zavřít